Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

S.C.net | August 21, 2018

Scroll to top

Top

5 Comments

Evrim-İslam hakkında SSS

Evrim-İslam hakkında SSS
Sinan Canan
 • On 2 Şubat 2014
 • http://www.sinancanan.net.tr

Son TV programımızdan sonra evrim ve İslam inancı tartışması yeniden alevlendi. Ben de bir “Sık Sorulan Sorular” dosyası hazırlayayım ve mevzuları burada toparlayıp merak edenlerin hizmetine sunayım dedim.

(YAZININ DEVAMINI ve GENİŞLETİLMİŞ HALİNİ “KİMSENİN BİLEMEYECEĞİ ŞEYLER” BAŞLIKLI KİTABIMIZDA OKUYABİLİRSİNİZ)

Yorumlar

 1. Volkan

  Öncelikle gönülden tebrik ederim.
  Dini bazı konuları bilimsel gerçeklerle örtüştürerek açıklamanız ve anlamlandırmanız gerçekten taktiri hak ediyor.
  Aynen bahsettiğiniz gibi, Müslüman aleminde kafasını kuma gömenler yerine sizin bakış açınızda ve bilime gereken önemi veren insanlar çokça olabilseydi, varılan nokta çok daha farklı olurdu.
  Çalışmalarınızda başarılar…

 2. Islamda evrimci yaratilis teorisi / mehmet bayraktar. Bilginiz oldugundan eminim. Calismalarinizda basarilarin devamini dilerim.

 3. Mikail

  Hocam oncelikle yaptığınız calısmalar hakikaten benim gozumde bir devrim atesinin kıvılcımı gibi Ozellikle sosyal medyada arkadaslarmla birlikte takipciniziz.Evrim konusundaki dusunceleriniz cok ufuk acıcı Yalnız takıldıgım bir nokta varki o da Hz Adem in yaratılısı Bu konuda sizin dusunceleriniz nedir

 4. Merhabalar Sinan hocam,
  Evet bu yazıyı kitabınıza almışsınız ancak evrimi konuştuğum arkadaşlarıma örnek verip, konuşup tartışıyorduk. Oldukça efektif oluyordu. Daha önce “online” yayında olan bir yazınızı böyle kaldırmış olmak bence hoş olmamış.

  • Hoşluktan öte yayın sözleşmesi ile ilgili bir durum maalesef…

Yorum Yollayın Bilelim